Słuchaj Radia Kaszebe
  Reklama

  Opublikowano 19 czerwca, 2014 | przez Radio Kaszëbë

  0

  Reklama z Radiem Kaszëbë

  Radio Kaszëbë jest partnerem medialnym wiodących instytucji na Kaszubach i Pomorzu oraz o firm ogólnopolskich. Wykorzystują one potencjał naszego stacji, by budować wizerunek organizacji zaangażowanej społecznie, przyczyniając się m.in. do realizacji Ustawy z dnia 6 VI 2005 r. o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym.

  Radio lokalne jest doskonałym narzędziem, by informować o sprawach ważnych dla społeczności niewielkich miast, gmin oraz promować małe ojczyzny w skali powiatu i województwa. Regularnie towarzyszy słuchaczom w domu, pracy, samochodzie czy zakupach, to najszybszy i najtańszy środek przekazu. Dlatego szczególnie chętnie korzystają z tego medium instytucje budżetowe, takie właśnie jak samorządy lokalne wszystkich szczebli, podległe im jednostki organizacyjne, a także agendy regionalne, rządowe oraz stowarzyszenia i fundacje. Informacja radiowa, w przeciwieństwie do prasowej, dociera do wszystkich bezpłatnie. Może być szybko zaktualizowana i umożliwia interakcję z odbiorcą.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami reklamy w Trójmieście, Wejherowie i Kościerzynie.

  DZIAŁ SPRZEDAŻY
  81-229 Gdynia, ul. Mireckiego 12
  tel. 58 71 72 995, kom. 609 119 167
  e-mail: reklama@radiokaszebe.pl

  * Biuro Reklamy w Wejherowie
  CH Jantar, ul. Obrońców Helu 3
  e-mail: a.freiberg@radiokaszebe.pl
  tel. 784 480 588

  * Biuro Reklamy w Kościerzynie
  Aqua Centrum, ul. Hallera 2
  e-mail: a.wenta@radiokaszebe.pl
  tel. 505 029 974

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Komenatrze wyłączone.

  Back to Top ↑