Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 10 lipca, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  „Aby żyć, trzeba chcieć” – koncerty w Żelistrzewie | 15.07

  „Aby żyć, trzeba chcieć” –  koncertowy wieczór, na który już 15 lipca (sobota) zaprasza Bar Country w  Żelistrzewie. Start na plenerowej scenie godz. 18:00.

  Wystąpią: REYMONT, EXPLOZER, DASH oraz Gwiazda wieczoru zespół FARBA.

  Tegoroczny koncert poświęcony będzie zbiórce pieniędzy na leczenie  Anny Heron oraz Katarzyny Kudelskiej, wspaniałym silnym kobietom, które walczą z ciężkimi chorobami: zanik mięśni oraz glejak. Dzięki wcześniej organizowanym akcjom charytatywnym i wsparciu wielu zaangażowanych osób obie dziewczyny otrzymały zastrzyk energii oraz bezcenne wsparcie finansowe do dalszej walki o swoje życie. Niech i tym razem nie zabraknie serdecznych ludzi!

  Koncert nie jest biletowany, wejściówki stanowić będą wolne datki w formie zbiórki pieniędzy na pomoc dla Ani i Kasi do specjalnie oznakowanych puszek podczas koncertu. Serdecznie zapraszamy, niesamowita atmosfera, ognisko, kuchnia polowa oraz energetyczna muzyka gwarantowane.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑