Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 26 czerwca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Beata i Bajm: Powitanie Lata w Kolbudach | 30.06

  W sobotę 30 czerwca w Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach odbędzie się tradycyjny festyn z okazji Powitania Lata. To wyjątkowe wydarzenie, jak co roku, uświetni występ prawdziwej muzycznej gwiazdy. Powiemy tylko: Beata i Bajm!

  Ponieważ czas płynie szybko, a ciekawość mieszkańców wzrasta z każdym dniem – czego potwierdzeniem jest rosnąca liczba zapytań, jakie otrzymujemy – już dziś uchylamy rąbka tajemnicy na temat najbliższego gminnego festynu, którym powitamy Lato 2018.

  Stało się już tradycją, że każdego roku podczas inauguracji i pożegnania sezonu wakacyjnego towarzyszą nam znakomici muzyczni goście. Również w tym roku scenę przy Gminnej Przystani Żeglarskiej w Kolbudach rozświetli gwiazda największego krajowego formatu.

  Elvis, The Shadows, Grupa Bez Łosia i atrakcje dla dzieci

  Oprócz wspomnianej już gwiazdy wieczoru, na naszej scenie zaprezentują się grupa Surf N’roll grająca utwory z lat 60. I 70., głównie legendarnego zespołu The Shadows. Posłuchamy również przebojów jednej z najważniejszych ikon popkultury „Króla” Elvisa Presleya, które wykona dla nas Adam Gałka. Na naszej scenie zaprezentuje się ponadto – działający przy Urzędzie Gminy Kolbudy – zespół Grupa Bez Łosia Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Przestrzeń do zabawy, liczne konkursy, animacje i stoiska gastronomiczne nie pozwolą się nudzić najmłodszym uczestnikom festynu.

  Dyskoteka z DJ Goskee

  Po wielkiej dawce muzyki na żywo rozpocznie się impreza taneczna. Dyskotekowe rytmy serwować będzie DJ Goskee.

  Nasz festyn rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do godziny 2.00.

  Zapraszamy serdecznie. Sobota, 30 czerwca, Gminna Przystań Żeglarska w Kolbudach!

  Udostępnij: Share on Facebook4Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑