Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 6 marca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Biegowe Powitanie Wiosny w Chwaszczynie | 10.03

  W Chwaszczynie 10 marca 2018 odbędzie się Biegowe Powitanie Wiosny. Dwa starty – na 5 i 10 km przyciągną na Kaszuby około 650 zawodników i zawodniczek. Będzie to oficjalny start sezonu biegowego 2018 na Kaszubach.

  Biuro, znajdujące się na hali sportowej, czynne będzie w godzinach od 8.30 do 10.30. Każdego zawodnika zapraszamy na powitalną kawę lub herbatę i ciastko do kawiarenki czynnej od godz. 8.30.

  O godz. 10.00 rozpoczną się biegi towarzyszące bezpłatne, bez zapisów dla wszystkich chętnych dzieci i dorosłych. Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę opiekuna prawnego. Osoby, które ukończą bieg otrzymają symboliczny medal.

  III Chwaszczyńska ’10
  Dla uczestników biegu głównego, przed startem, zostanie przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka przez Modelscy Sport Club. Start ostry o godz. 11.00. Trasa biegu licząca 10 km wiedzie przez urokliwe tereny sołectwa Chwaszczyno. Duża część trasy to urokliwe lasy.

  I Chwaszczyńska ‚5
  Dla osób, które nie piszą się na 10 km, a chcą wziąć udział w oficjalnym biegu, przygotowaliśmy I Chwaszczyńską ‘5. Ten bieg o dystansie 5 km zainauguruje nowy cykl biegów kaszubskich – „KB na 5”.

  Biegacze i biegaczki uczestniczący w biegach na dystansie 5 i 10 km otrzymają na mecie pamiątkowy medal oraz będą zaproszeni na gorący posiłek. Każdy z gości będzie mógł skorzystać z profesjonalnego masażu sportowego.

  Na hali sportowej o godz. 12.30 ruszy program artystyczny. Pół godziny później udekorujemy najlepszych zawodników. Odbędzie się także losowanie nagród, w tym telewizorów.

  Więcej informacji: http://biegchwaszczyno.cyklkb.pl

  Zapisy: https://zapisy.info

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑