Słuchaj Radia Kaszebe

  Opublikowano 26 października, 2016 | przez Artur Więcek

  „Brzoskwinka” – Taste

  „BRZOSKWINKA” to najnowsza taneczna i szalona propozycja od Taste’a.

  Tym razem z dużą dawką humoru, owocowym tekstem i szybko wpadającą melodią, Taste pragnie podbić serca wszystkich sympatyków gatunku muzyki tanecznej.To już trzecia po „Jak Ty Kręcisz Mnie” czy „Jednej Na Milion”, wspólna produkcja Norberta i Braxton Music Polska.

  Mieszanie gatunków, szukanie brzmień i oryginalności to wizytówka tego zdolnego artysty. „Tym razem chciałem stworzyć coś zupełnie innego, prostego ale nie prostackiego by mały czy tez duży odbiorca oglądając klip, bądź słuchając piosenki mógł po prostu się dobrze bawić” – tak o swoim nowym singlu mówi Norbert.Klip został nagrany we wrześniu na Farmie Iluzji, w miejscowości Trojanów. Jest to bardzo wesołe i charakterystyczne miejsce, dzięki któremu teledysk nabiera nietuzinkowych barw.

  Całość dopełniają tancerki, które towarzyszą Taste’owi podczas koncertów, jak również tytułowa Brzoskwinka o imieniu Kamila. Wszyscy podeszli z pozytywną energią do nagrania, co się przełożyło się na “wesoły” obrazek. Zapraszamy na owocową Brzoskwiniową eksplozję smaku.

  Udostępnij: Share on Facebook19Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi: ,


  O zespole  Back to Top ↑