Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 28 grudnia, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  „Bursztynowy kramik” uruchomił aukcje w internecie

  Działający na rzecz hospicjum w Gdyni „Bursztynowy kramik” uruchomił aukcje w internecie. Ozdoby na szczytny cel można kupować na facebookowym „Bazarku”. Charytatywny sklep działa przy gdyńskiej kolegiacie przy Armii Krajowej 26.

  Współtworzy go wiele osób, przede wszystkim 15 pań z DecoHobby. Spotkają się raz w miesiącu na warsztatach, gdzie tworzą rękodzielnicze cuda. Dodatkowo do „Bursztynowego kramiku” swoje dzieła przynoszą wszyscy, którzy chcą pomóc: uczniowie z gdyńskich szkół, artyści, mieszkańcy Gdyni. Znaleźć tam można także prace podopiecznych hospicjum tworzone podczas terapii zajęciowej. Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby, dekoracje i okolicznościowe podarunki nie mają cen. By je nabyć trzeba wrzucić datek w dowolnej wysokości do oznakowanej puszki.

  Pieniądze zbierane są na rzecz stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni. Teraz można pomóc także za pośrednictwem internetu – na facebookowym Bazarku Bursztynowego Kramiku. Na licytacje są tam wystawiane prace artystek z DecoHobby.

  BAZAREK BURSZTYNOWEGO KRAMIKU – kliknij!

  Klëka Radia Kaszëbë, 28.12.2017 

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑