Słuchaj Radia Kaszebe
  Sport

  Opublikowano 29 marca, 2018 | przez Dominik Lewicki

  Charlotta Trail – Marsz z Robertem Korzeniowskim w Strzelinku

  Jeśli tegoroczną majówkę chcecie rozpocząć na sportowo, to wybrać się można 28 kwietnia do Charlotta Trail. W Dolinie Charlotty w Strzelinku pod Ustką odbędą się zawody sportowe w dwóch kategoriach, przeznaczone dla biegaczy i walkerów – czyli chodziarzy.

  Zapisy już ruszyły. Patronem i dyrektorem wydarzenia jest chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy – Robert Korzeniowski. Niech te tytuły was nie wystraszą – bo to wydarzenie przede wszystkim dla amatorów. Sześciokilometrowy fitness walking poprowadzi Robert Korzeniowski, a twarzą biegu na 12 km będzie Henryk Szost – lekkoatleta, reprezentant Polski w igrzyskach w Rio. Unikalność zawodów polega przede wszystkim na wyjątkowym miejscu, które łączy w sobie różnorodność krajobrazów. Zapisywać się warto już teraz, bo rejestracja w dzień zawodów będzie droższa. Można to zrobić za pośrednictwem internetu, wchodząc na stronę internetową wydarzenia: „trail.charlotta.pl”.

  Robert Korzeniowski zachęca do udziału zwłaszcza grupy powyżej 10 osób. Zawody rozpoczną się rozgrzewką w sobotę 28 kwietnia o 10:00 w Dolinie Charlotty pod Ustką.

  Klëka Radia Kaszëbë, 29.03.2018

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑