Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 27 lutego, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Dirty Band w Gdyni | 2.03

  Miłosnej historii Frances „Baby” Houseman oraz młodego i pełnego pasji tancerza Johnny’ego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo że film jest dostępny od kilku dekad, jego fabuła wciąż porusza, bawi i zdobywa nową publikę.

  Z okazji przypadającej w 2017 r. 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę. Historia dwójki zakochanych tak w tańcu, jak i w sobie bohaterów ożyła i została opowiedziana na nowo. Spektakl okazał się hitem na skalę ogólnopolską i nadal jest wystawiany publiczności w całym kraju. Do tej pory wystawiony było prawie 30 razy. W tym w Warszawie w Teatrze Muzycznym Roma aż 12 razy, artyści wystąpią także w Olsztynie, Lublinie, Gdyni, Wrocławiu, Toruniu, Zabrzu, Łodzi, Poznaniu.

  Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego, który towarzyszy muzykom. Podczas show będzie więc można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach na żywo, nowych taneczno-muzycznych aranżacjach.

  Mieszkańcy Gdyni będą mogli obejrzeć to spektakularne show 2 marca w Gdyni Arena. To ciekawa propozycja godna polecenia nie tylko prawdziwym fanom filmu, ale także entuzjastom muzyki na żywo i tańca.

  Bilety: https://tixer.pl/go/dirty-dancing-gdynia
  Gdzie: Gdynia Arena
  Godzina: 19:00
  Kiedy: 02.03.2018

  Wystąpią:
  Dirty Band w składzie:
  Karolina Kończal — wokal
  Jacek Ciepliński — wokal
  Jacek Kotlarski — wokal
  Maciej Gwoźdź — rąbka
  Kuba Marciniak — saksofon
  Maciej Kołodziejski — puzon
  Michał Pietrzak — gitara
  Michał Kwapisz — gitara basowa
  Piotr Matuszczyk — instrumenty klawiszowe
  Grzegorz Siek — instrumenty perkusyjne
  Piotr Kończal — perkusja

  Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski
  Zespół taneczny Dirty Dancing Show
  Kierownik muzyczny: Piotr Kończal
  Reżyseria: Jacek Lisewski

  Udostępnij: Share on Facebook1Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑