Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 22 stycznia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Disco MIX Gdynia | 10.02

  10 lutego zapraszamy do Gdynia Arena na Disco MIX Gdynia.

  Szczegóły na plakacie.


  Większość z nas z chęcią wraca do hitów z lat młodości, dzięki którym wracają piękne wspomnienia sprzed lat. Nie podlega dyskusji fakt, iż do muzyki przypisujemy mnóstwo pozytywnych wspomnień, jednak aby wyzwolić je ponownie będzie nam potrzebny odpowiedni bodziec. Jednym z najlepszych sposobów na to będzie powrót do piosenek, które niegdyś podświadomie powiązaliśmy z pięknymi chwilami w naszym życiu. A jeśli dodamy do tego aktualne hity Polskiej sceny Disco Polo, to wyjdzie nam świetne podsumowanie tego, co nas czeka na koncertach cyklicznych imprez pod szyldem „DISCO MIX”.


  Ten zupełnie nowy projekt muzyczny, który ma szansę namieszać w kalendarzu imprez muzyczno-rozrywkowych wystartuje jeszcze w tym roku. Cykl „DISCO MIX”, którego mecenasem została Grupa Arena Sp.z.o.o. znana m.in. z Gal Disco Polo, ma solidne podstawy, by zaskarbić sobie wierną rzeszę fanów. Kluczem do sukcesu ma być połączenie różnych nurtów muzycznych i epok – to się ma prawo udać, zważywszy na to, że twórcy cyklu sięgają po największe gwiazdy z kraju i ze świata.
  Muzyka lat 90 tych to prawdziwy misz-masz gatunków. Jest to okres królowania muzyki popularnej, który trwa do dziś, czas powstawania licznych zespołów i nieskończonej liczby piosenek. Czy łączenie tej dekady z popularnymi wykonawcami Disco Polo ma racje bytu?


  „To najlepsze połączenie, jakie można sobie wymyślić. Ludzie do tej pory na imprezach w zaciszu domowym czy w klubach na mieście bawią się przy muzyce lat 90-tych Doctora Albana, czy La Bouche, ta muzyka ciągle żyje. Nie jest tak odległa i łączy sporo pokoleń. To samo można powiedzieć o Zenku Martyniuku z zespołem Akcent czy Marcinie z zespołem Boys” – zaznacza Bartłomiej Karasiewicz, z Grupy Arena Sp.z.o.o..

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑