Słuchaj Radia Kaszebe
  Pòmòrzé

  Opublikowano 17 maja, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  Jak wykorzystano unijne dotacje na Kaszubach – będzie się można przekonać korzystając z atrakcji przygotowanych w ramach ogólnopolskich Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaczynają się jutro i potrwają do niedzieli.

  Będzie można zwiedzić miejsca, których na co dzień nie można oglądać – np. zakamarki Teatru Muzycznego w Gdyni czy elektrociepłowni w Wejherowie. Za darmo bądź w promocyjnych cenach będzie można zwiedzać muzea i wystawy. – Ulgowe wejście jutro i pojutrze będzie np. na wystawę stałą Muzeum Emigracji w Gdyni – opisywała dyrektor Muzeum Emigracji Karolina Grabowicz – Matyjas. Będzie też m.in. debata ekologiczna w Redzie, rodzinne rejsy, porady psychologów i minigolf w Pucku oraz rybackie atrakcje z LGR Kaszuby w Chmielnie. Z pracą rybaka będzie się można także zapoznać na multimedialnej wystawie we Władysławowie.

  Opisywał wystawę w Centrum MËRK prezes zarządu Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej Zbigniew Chmaruk. Szczegółowy harmonogram wszystkich propozycji znaleźć można na stronie internetowej dniotwarte.eu.

  Klëka Radia Kaszëbë, 17.05.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑