Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 4 czerwca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Dyskusyjny Klub Filmowy w Kinie „Fregata” | 25.06

  W poniedziałek, 25 czerwca, w lęborskim Kinie „Fregata” odbędzie się drugi seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. O godzinie 18 zostanie wyświetlony film pod tytułem „Nigdy cię tu nie było”.

  Po seansie zapraszamy wszystkich miłośników ambitnego kina na dyskusję. Wstęp na seans kosztuje 10 złotych. Bilety można rezerwować i kupować za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl oraz w kasie kina.

  Poniedziałek, 25 czerwca 2018, godzina 18:00 – „Nigdy cię tu nie było”

  Dramat, Thriller/ Francja, USA, Wielka Brytania/ 85min

  Historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑