Słuchaj Radia Kaszebe
  Naja Szkòła

  Opublikowano 19 marca, 2018 | przez Adóm Hébel

  Dziś Dzień Otwarty w Najej Szkole w Wejherowie

  Dziś od 13:00 Dzień Otwarty w Naji Szkòle. Organizuje go cała społeczność szkolna, w ramach Dnia odbędzie się projekcja filmu i przedstawienie teatralne oraz spotkanie z rycerzami – grupą rekonstrukcyjną. Osoby zainteresowane zdecydują, czy chcą wysłać swoje dzieci do tej szkoły.

  – Przybyli goście zobaczą jak wyglądają zajęcia w placówce, a także dowiedzą się skąd wziął się Dzień Jedności Kaszubów – mówi wicedyrektor szkoły Karol Rhode.

  Rodzice zainteresowani wysłaniem swoich dzieci do szkoły zobaczą jak wygląda praca przy tablicy multimedialnej oraz zajęcia z języka angielskiego. Po 15:00 całymi rodzinami będzie można wziąć udział w warsztatach. Organizatorzy zapraszają wszystkich, nie tylko rodziców mających dzieci w wieku szkolnym do przyjrzenia się funkcjonowaniu placówki. Start Dnia Otwartego o 13:00 w Naji Szkòle w Wejherowie przy ul. Przemysłowej 20A. W przygotowaniu powyższej zapowiedzi pomogli uczestnicy zajęć radiowych z IV klasy.

  Klëka Radia Kaszëbë, 19.03.2018 

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑