Extraliga.pl w Trójmieście | od 15.04

Dziennikarz , 4 marca 2019

Extraliga.pl – Ogólnopolski projekt szóstek piłkarskich wchodzi do Trójmiasta. Miastem zmagań będzie Sopot, a konkretnie MOSir, który wyraził chęć współpracy w tym przedsięwzięciu.

Rozgrywki rozpoczną się w połowie kwietnia, mecze rozgrywane będą wieczorami w piątki oraz niedzielę. Zwycięzca rozgrywek weźmie udział w VIII Mistrzostwach Polski organizowanych przez PFFS oraz Extraliga.pl, które odbędą się 20 i 21 lipca w Bydgoszczy. Mistrz Polski Extraligi zgarnia nagrodę o wartości 15 000 tysięcy złotych. W rozgrywanych Trójmiejskich organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Mecze trwać będą 2×25 minut, rozgrywane będą na boisku dostosowanym do rozgrywek sześcioosobowych na znakomitej nawierzchni. Wszystkie mecze nagrywane będą oraz relacjonowane, każdy mecz będzie fotografowany, na każdym meczu obecna będzie obsługa Extraliga.pl, w tym sędziowie oraz koordynator rozgrywek. Do wygrania są również atrakcyjne nagrody drużynowe oraz indywidualne. Aby zapisać swój zespół należy wejść na stronę www.trojmiasto.extraliga.pl, pobrać formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie oraz odesłać wypełniony na e-mail trojmiasto@pfsport.pl. Na wszystkie pytania odpowie organizator rozgrywek pod numerem Tel 509 066 379. Pełna oferta rozgrywek znajduje się pod tym adresem.