Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 11 kwietnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Festiwal Smaków Food Trucków w Redzie | 28-29.04

  20 mobilnych restauracji z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata, czyli smaczne rozpoczęcie majówki z food truckami.  28 i 29 kwietnia Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza w kulinarną podróż dookoła świata.

  Uczestnicy będą mieli okazję spróbować dań kuchni węgierskiej, azjatyckiej, hiszpańskiej, belgijskiej, francuskiej czy amerykańskiej. Wśród bogatej oferty specjałów, pojawią się m.in. węgierskie langosze, azjatyckie bułeczki bao, nowojorskie pastrami, belgijskie frytki oraz soczyste burgery. Fani słodkości będą mieli okazję spróbować hiszpańskich churros, węgierskich ciastek kominkowych czy też owoców w belgijskiej czekoladzie. Pełna lista food trucków, które wezmą udział w festiwalu, zostanie opublikowana na fapage’u wydarzenia.

  Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania.

  Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

  – Akademia Gier Planszowych Rebel – gry, porady, turnieje,
  – strefa dla dzieci,
  – strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
  – zawody kulinarne z nagrodami,
  – gra terenowa z nagrodami.

   

  Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

  Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności festiwalu.

  Zapraszamy na smaczne rozpoczęcie majówki z food truckami.

  Data: 28 i 29 kwietnia 2018
  Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
  Miejsce: Aquapark Reda – parking
  Wstęp bezpłatny.

  Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB – KLIKNIJ.

   

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑