Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 11 czerwca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Festiwal Smaków Food Trucków w Wejherowie | 16-17.06

  Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Wejherowie. Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe już 16 i 17 czerwca 2018 na Placu Jakuba Wejhera.

  Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne powitanie wiosny. Organizatorzy zaprosili blisko 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

  Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Wejherowa.

  Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu.

  Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
  – strefa dla dzieci,
  – strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
  – zawody kulinarne z nagrodami,
  – gra terenowa z nagrodami, oraz wiele więcej.

  Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Wejherowie.

  Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami.
  Data: 16-17 czerwca 2018
  Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
  Miejsce: Plac Jakuba Wejhera
  Wstęp bezpłatny.

  Udostępnij: Share on Facebook4Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑