Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 16 kwietnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  „Gorączka Sobotniej Nocy“ w Teatrze Muzycznym w Gdyni | od 21.04

  W sobotę (21 kwietnia) o 19:00 na dużej scenie Teatru Muzycznego w Gdyni odbędzie się prapremiera spektaklu „Gorączka Sobotniej Nocy“.

  Na co dzień Tony jest sprzedawcą w sklepie na Brooklynie, ale nocą przemienia się w niekwestionowanego króla tanecznego parkietu, nie stroniąc przy okazji od wszelkich używek. Każdej soboty zakłada koszulę z wykładanym kołnierzem, szerokie spodnie, buty na koturnie i rusza do jedynego miejsca, w którym czuje się dobrze. Film z przebojami Bee Gees i z Johnem Travoltą w roli głównej jest kultowym obrazem epoki disco i jednym z najważniejszych portretów Ameryki końca lat 70. 

  TEATR MUZYCZNY w GDYNI we współpracy z ROBERT STIGWOOD ORGANISATION LIMITED przedstawia „SATURDAY NIGHT FEVER” The Musical. Na podstawie Filmu Paramount/RSO oraz opowiadania Nika Cohna. W adaptacji scenicznej Roberta Stigwooda we współpracy z Billem Oakes’em. 

  Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.muzyczny.org

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑