Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 10 sierpnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  II Trening pod Wiatrakami w Kopaniewie | 12.08

  Zapraszamy wszystkich z Kaszub w najbliższą niedzielę w godzinach 10:00 – 15:00  na trening samochodów rajdowych do Kopaniewa ( 60 km od Trójmiasta pomiędzy Lęborkiem a Łebą) .

  Na terenie byłego lotniska zorganizowana zostanie próba sportowa o długości 6 km gdzie walczyć o zwycięstwo będą czołowi kierowcy rajdowi i wyścigowi województwa Pomorskiego. To jedyna szansa zobaczenia bardzo szybkich zawodników oraz ich mocnych samochodów w rywalizacji sportowej. Na starcie treningu pojawi się ponad 25 zawodników w tym 8 samochodów najwyższej klasy 4 . Awizował się również samochód rajdów Cross Country w wersji Dakarowej. Impreza ma charakter pikniku wiec zapraszamy całe rodziny do miłego spędzenia niedzieli przy muzyce (oprawa DJ) gdzie zobaczyć a nawet dotknąć będzie można samochody rajdowe w otwartej dla publiczności strefie serwisowej. Dojazd na lotnisko od miejscowości Kopaniewo drogą asfaltową.

  Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/493524477772558/

  Udostępnij: Share on Facebook5Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑