Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 19 kwietnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  IV Krokowska Agro Wystawa w Sobieńczycach | 28-29.04

  Krokowska Agro Wystawa to wydarzenie na terenie północnych Kaszub. Powierzchnia ponad 140 000 m2 będąca częścią nowoczesnego kompleksu Sportów Motorowych w Sobieńczycach gwarantuje wystawcom swobodę, a gościom wiele godzin zwiedzania rolniczego miasteczka.

  Podczas trzech edycji Krokowskiej Agro Wystawy zaprezentowały się czołowe marki z branży maszyn i urządzeń rolniczych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin oraz wiele innych instytucji bliżej związanych z rolnictwem. To idealny czas na zapoznanie się z nowinkami technicznymi w rolnictwie, zdobywanie wiedzy, wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów handlowych i biznesowych oraz dobrą zabawę.

  Oprócz części wystawienniczej Organizator gwarantuje szereg atrakcji dla dzieci, specjalnie przygotowaną strefę recyklingu i ochrony środowiska, występy estradowe oraz koncert jednego z czołowych zespołów disco polo podczas sobotniej nocy.

  W sobotę 28 kwietnia będziecie Państwo mogli osobiście spotkać i zdobyć autograf Rafała Sonika – zwycięzcy Rajdu Dakar, sześciokrotnego zdobywce Pucharu Świata.

  Podczas całego weekendu 28/29.04.2018 będziecie mogli podziwiać sprzęt którym Rafał Sonik jeździ na co dzień.

  Wstęp dla zwiedzających Krokowską Agro Wystawę jest bezpłatny.

  Już teraz zapraszamy wszystkich serdecznie 28 i 29 kwietnia do Sobieńczyc!

  Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.krokowskaagro.pl

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑