Słuchaj Radia Kaszebe
  Pùck

  Opublikowano 6 października, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Jakich zmian wymaga budynek puckiego dworca

  Jak po modernizacji powinien wyglądać dworzec w Pucku i jak ulepszyć obsługę pasażerów w Mrzezinie, Żelistrzewie i Swarzewie?

  O opinię prosi spółka Polskie Koleje Państwowe. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 10 października w Pucku. Będą to warsztaty kreatywne, które są pierwszym etapem konsultacji społecznych. Organizowane są przed rozpoczęciem prac projektowych. Spotkanie ma pomóc w określeniu ram funkcjonalno – użytkowych inwestycji dzięki poznaniu oczekiwań i potrzeb lokalnej społeczności. PKP SA będą reprezentować osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projekt modernizacji dworca z polepszeniem obsługi podróżnych przystanków Mrzezino, Żelistrzewo i Swarzewo. W warsztatach mogą wziąć udział mieszkańcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych czy władz samorządowych. Chętni proszeni są o potwierdzenie udziału pod adresem mailowym warsztaty@pkp.pl. Spotkanie odbędzie się 10 października w Pucku, w sali ratuszowej o godzinie 17:00.

  Klëka Radia Kaszëbë, 06.10.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑