Słuchaj Radia Kaszebe
  Konkursy

  Opublikowano 19 stycznia, 2016 | przez Radio Kaszëbë

  Kabaret Czwarta Fala – 31.01 w Redzie – mamy dla Was bilety!

  31 styczniaMamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na recital kabaretu Czwarta Fala! Już 31 stycznia grupa wystąpi w Fabryce Kultury w Redzie.

  Kabaret Czwarta Fala to stosunkowo młoda ale już doświadczona grupa, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji.
  Bardzo specyficzny styl poczucia humoru prezentowanego przez Zespół ma swoje odzwierciedlenie w tematyce poszczególnych skeczy ale każdy z nich jest tak rozbudowany tekstowo i wizualnie by wszyscy widzowie, niezależnie od wieku, znaleźli coś, co przyciągnie ich uwagę. Świadczą o tym zdobyte nagrody publiczności oraz liczne zaproszenia na występy w całej Polsce.

  Ponad godzinną dawkę dobrego humoru na najwyższym poziomie mogą Wam zagwarantować zaproszenia od Radia Kaszëbë. Wygrać można, uważnie słuchając serwisów „Co Słychać na Kaszubach”.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑