Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 16 maja, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Kaszuby Biegają – Sierakowicka ’15 | 20.05

  Do Sierakowic 20 maja 2018 zawita Cykl Kaszuby Biegają. Zawodnicy z całego kraju podejmą się, nazywanego przez biegaczy – Najtrudniejszego Biegu na Kaszubach, czyli kolejnej, czwartej edycji Sierakowickiej ’15 z okazji 18. Urodzin Klubu Sportowego BAT Sierakowice. Przygotowano także dawkę rywalizacji dla najmłodszych adeptów biegania. Mianowicie odbędą się biegi dzieci i młodzieży z serii „Małe Kaszuby Biegają”.

  Bieg główny na dystansie 15 km wystartuje o godz. 13.00 ze Stadionu w Sierakowicach, przy ul. Kubusia Puchatka 7. Trasa Najtrudniejszego Biegu na Kaszubach wiedzie przez Sierakowice, Sierakowską Hutę, Jelonko, Tuchlinek, Tuchlino, Dąbrowę Puzdrowską i Piekiełko z metą w Sierakowicach. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz zostanie zaproszony na poczęstunek. Bieg główny zakończy uroczysta dekoracja najszybszych oraz losowanie nagród.

  Biegi dzieci i młodzieży „Małe Kaszuby Biegają” rozpoczną się o godz. 11.30 również na Stadionie. Najmłodsi będą rywalizować na dystansach 400 m, 800 m i 1200 m. Na mecie każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy, odlewany medal. Najszybsi zostaną uroczyście udekorowani.

  Każdy uczestnik imprezy będzie miał możliwość skorzystania z masażu sportowego. Wszystkich pozostałych chętnych zapraszamy do udziału w bezpłatnych biegach towarzyszących. Tak jak na wszystkich biegach „Kaszuby Biegają” zachęcamy do przyłączenia się w akcję zbierania nakrętek dla Milenki.

  Więcej: www.biegsierakowice.cyklkb.pl , www.kaszubybiegaja.pl

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑