Słuchaj Radia Kaszebe
  Idol 2016

  Opublikowano 12 maja, 2016 | przez Agnes Łukasik

  Kaszëbsczi Idol 2016. Castingi w Bytowie, Kartuzach, Gdyni, Kościerzynie i Wejherowie

  Kochasz śpiewać i robisz to dobrze – możesz zostać Kaszubskim Idolem 2016. Kandydatów będziemy szukać  na castingach wstępnych: w Bytowie , Kartuzach, Gdyni, Kościerzynie i Wejherowie. 

  By wziąć udział Kaszubskim Idolu trzeba dobrze śpiewać, mieć ukończone 13 lat – nie więcej jednak niż 30 i przyjść na wstępny casting, na którym można zaprezentować dowolny utwór. Najlepsi przejdą do drugiego etapu, do którego przygotują dwa utwory – po jednym w języku polskim i kaszubskim. Potem koncerty – na półfinał i finał – poprzedzone warsztatami z emisji głosu i kreowania osobowości scenicznej.

  To szósta już odsłona konkursu muzycznego organizowanego pod egidą Radia Kaszëbë dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest nagranie utworu promocyjnego. Castingi wstępne do Idola 2016 starują 16 maja 2016.

  Zaczynamy w poniedziałek 16 maja do Bytowa, potem kolejno: Kartuzy, Gdynia, Kościerzyna, Wejherowo. Będziemy tam czekać od 16:00 do 18:00.

  REGULAMIN KONKURSU

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi: ,


  O zespole  Back to Top ↑