Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 21 czerwca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Koncert i piknik rodzinny w CEPR Szymbark | 1.07

  1 LIPCA niedziela od 15.00-19.00 koncert i piknik rodzinny/event z atrakcjami na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

  W programie:

  – 15.00 – odszpuntowanie beczki z degustacją regionalnego Browaru Kaszubska Korona

  – 15.00 -18.00 – zjazd bryczek i wozów z Kaszub, zespoły muzyczne/muzyka Kaszub, gotowanie na żywo/warsztaty kulinarne Michała Turka

  – 18.00 – 19.00 – koncert zespołu Natalii Cepelik Muiangi ( wejście na koncert zapewnia bilet wstępu do CEPR zakupiony w dniu 1 lipca)


  Natalia Cepelik-Muianga – wokalistka urodzona w Gdańsku. Uznawana za jeden z ciekawszych głosów młodego pokolenia. Finalistka programu Mam Talent TVN. Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. Open Festival Gdynia 2015, Konkursu Interpretacji Piosenek Jacka Cygana w Sopocie w 2016 roku, Konkurs Piosenki Seweryna Krajewskiego w Gdańsku w 2016 roku. W 2016 roku wystąpiła u boku Piotra Rubika podczas Światowych Dni Młodzieży, a także na Festiwalu „Na Fali” w Koszalinie. Miała przyjemność współpracować również z Jackiem Cyganem, który napisał dla niej piosenkę. W roku 2017r. pojawiły się dwie debiutanckie piosenki Natalii – „Tonight” oraz „Jaka różnica”, a ich producentem jest Artur Sekura. Wystąpiła u boku Gwiazd polskiej estrady, m.in. z Cleo, Anią Wyszkoni, Eweliną Lisowską, Piotrem Kupichą. W 2018 roku wystąpiła na Carpathia Festival w Rzeszowie, gdzie zaprezentowała piosenkę „Nie mijaj chwilo” do której tekst napisał Jacek Cygan. Piosenka została wybrana spośród ponad 200 zgłoszeń. W czerwcu 2018 Natalia wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze (transmisja TVP2).

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑