Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 28 stycznia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Koncert Macieja Balcara w Redzie – Rozdajemy bilety! | 2.02

  Fabryka Kultury w Redzie, zaprasza na koncert Macieja Balcara. Koncert odbędzie się w piątek – 2 lutego 2018, o godzinie 18:00 w Fabryce Kultury w Redzie. Słuchaj uważnie Radia Kaszëbë, bo będziemy rozdawać bilety na to wydarzenie.

  Maciej Balcar – muzyk, kompozytor, autor tekstów, aktor teatralny i filmowy. Na co dzień wokalista zespołu Dżem. Zadebiutował płytą „Czarno” w 1998. W 2001 r. został wokalistą legendarnej grupy Dżem. W 2010 roku, miał swoją premierę drugi solowy album pt. „Ogień i Woda”, którą nagrał z krakowskim zespołem Nie-bo.

  W międzyczasie wziął udział w licznych projektach muzycznych „W hołdzie Tadeuszowi Nalepie”, „Mec Duety”, „Pieśni łagodnych – Koncert Wojciecha Bellona”, „Odnalezione Piosenki Bogdana Łyszkiewicza”, „Carrantuohill – 25”, „Klenczon Legenda”. W 2012 wydał podwójny krążek „Live Trax 12”, który stanowi zapis koncertu ukazujący niesamowity, energetyczny przekaz dzięki ekspresyjnemu wokalowi artysty, a zwłaszcza za sprawą porywających utworów.
  W styczniu 2015 ukazała się płyta „Ruletka”, premierowy krążek zadebiutował na 19 pozycji na Oficjalnej Liście Sprzedaży, wśród 100 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

  To kolejny z cyklu koncertów akustycznych w Fabryce Kultury. Na naszej scenie gościli m.in. Sarsa, Varius Manx, Ania Wyszkoni, Marek Piekarczyk, Kasia Kowalska, Ania Karwan, czy zespoły Lipali, Golden Life oraz Sztywny pal Azji.

  Udostępnij: Share on Facebook3Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑