Słuchaj Radia Kaszebe
  Gduńsk

  Opublikowano 6 lutego, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Konkurs dla animatorów kultury w ramach programu Sieć Kultury

  Jeszcze tydzień trwa nabór w drugiej edycji konkursu na projekty edukacyjno – kulturowe w województwie pomorskim. Jego organizatorem jest Instytut Kultury Miejskiej, samorządowa instytucja kultury z siedzibą w Gdańsku. To część programu „Sieć Kultury 2017”.

  Konkurs wspiera współpracę między podmiotami kultury i edukacji w realizowaniu wspólnych przedsięwzięć w zakresie edukacji kulturowej. Dofinansowanie otrzymają dwa „duże” projekty – maksymalnie 20 tysięcy brutto oraz 8 projektów „małych” do 5 tys zł. Mniejsze dofinansowanie jest dla początkujących, którzy dodatkowo otrzymają też wsparcie mentora. Wszystkie projekty będą realizowane od maja do połowy października tego roku. Uczestnicy konkursu muszą najpierw wziąć udział w szkoleniu z zakresu edukacji kulturowej i budowy partnerstwa między sektorami edukacji i kultury.

  Do wyboru są terminy w lutym i marcu, szkolenie jest bezpłatne – organizator zapewnia też nocleg i wyżywienie. Zarejestrować się można do 13 lutego za pośrednictwem internetowego formularza – link znajdziecie pod adresem sieckultury.pl.

  Klëka Radia Kaszëbë, 06.02.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑