Słuchaj Radia Kaszebe
  Konkurs

  Opublikowano 19 lipca, 2018 | przez Sylwia Bartosik

  Konkurs fotograficzny fundacji PomorzeodNowa: „Kaszuby ujmują”

  Na ujmujące zdjęcia Kaszub latem czeka Fundacja PomorzeodNowa. Autorzy najlepszych fotek wykonanych na terenie gminy Puck będą się mogli podszkolić pod okiem profesjonalnego fotografa.

  Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich. Ma służyć promowaniu walorów przyrodniczych ziemi puckiej, a także rozpowszechnianiu kaszubskich tradycji ludowych i kulinarnych. Ma też zachęcać do poznawania malowniczych zakątków gminy Puck. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, zgłosić można maksymalnie 3. Do wyboru są cztery kategorie: przyroda, tradycja, człowiek i kuchnia. Termin nadsyłania prac upływa 6 sierpnia. Autorzy 5-u najlepszych fotek wezmą udział w warsztacie fotograficznym w plenerze w Pucku i okolicy. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kamiński – współpracownik największych agencji fotograficznych, w czasie prezydentury Bronisława Komorowskiego jako jego osobisty fotograf dokumentował najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą.

  Do regulaminu konkursu „Kaszuby ujmują” odsyłam do strony internetowej Fundacji PomorzeodNowa. Prowadzi ona także nabór chętnych do zagrania w filmie promującym ziemię pucką, a do września przyjmuje konkursowe relacje świadków wydarzeń w Piaśnicy z początków drugiej wojny światowej.

  Klëka Radia Kaszëbë, 19.07.2018 

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑