Słuchaj Radia Kaszebe
  Kaszëbë

  Opublikowano 14 kwietnia, 2017 | przez Adóm Hébel

  Konkurs na karaoke do kaszubskich piosenek ogłosili Młodzi Kaszubi

  mlodi kaszebi 1 - KopiaKoła Młodych Kaszubów Òska i Cassubia wspólnie z Oddziałem Banińskim ZKP ogłosiły konkurs na opracowanie karaoke. Polega on na przygotowaniu filmiku z napisami umożliwiającymi zaśpiewanie jednej z kaszubskich piosenek.

  – Należy koniecznie zgłosić, który tytuł wybieramy do opracowania – podkreśla prezes Koła Òska Katarzyna Kankowska-Filipiak.

  Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez względu na wiek, a na najlepszych czekają nagrody pieniężne: zwycięzca otrzyma 1 tys zł, kolejna osoba pół tysiąca zł, laureat trzeciego miejsca zdobędzie 250 zł. Spis piosenek, które można opracować, znajduje się na stronie mlodi-kaszebi.info. Regulamin dostępny jest na internetowej stronie mlodi-kaszebi.info w zakładce Kaszëbsczé karaoke. Prace można nadsyłać do 30 maja.

  Klëka Radia Kaszëbë, 14.04.2017

  Udostępnij: Share on Facebook6Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑