Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 3 listopada, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  LA LA LAND – IN CONCERFT – Gdynia ARENA – Wygraj bilety! | 15.11

  Premiera Światowej trasy koncertowej „La La Land in Concert” już 15 listopada w Gdyni! Słuchaj uważnie Radia Kaszëbë i wygraj bilety na to wydarzenie.

  Zwycięzca sześciu Oscarów, m.in. za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz siedmiu Złotych Globów, w tym za najlepszy film. La La Land opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością, by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc…

  „La La Land in Concert” to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne  wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda ze ścieżki dźwiękowej filmu, połączone z muzyką na żywo zagraną przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią  jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.

  „…jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy La La Land, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia” – reżyser filmu, Damien Chazelle.

  Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, miała miejsce 26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

  Data: 2017-11-15
  Godzina: 19:00
  Miejsce: Gdynia Arena

   

   

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑