Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 22 stycznia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Live at Sopot – Błażej Krajewski – Piotr Splin | 27.01

  Stand-Up TrójmiastoCoolturalnie Centrum oraz TAN Sopot zapraszają na wielkie otwarcie nowej sceny komediowej! SOBOTNIE imprezy stand-up’owe to nowość na trójmiejskim rynku i idealna opcja na before, przed nocą pełną wrażeń.

  Pierwszym gościem gospodarza sceny – Filip Puzyr – będzie doskonale znany fanom komedii Błażej Krajewski:

  Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
  Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

  Supportu udzieli mu, trójmiejski komik, Piotr Splin:

  smutny śmieszek prowadzący bloga poświęconego komedii – zycietokomedia.pl. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi. W życiu – wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. W stand-upie: wielbiciel struktur oraz czarnej komedii. Lubi łączyć żarty wulgarne i depresyjne z nieco bardziej wysublimowanymi akcentami; słowem – jego humor jest tak bardzo zepsuty jak on sam. Jeżeli masz cycki, to z chęcią ci się na nich podpisze. Jeżeli nie, to też.

  Imprezę poprowadzi nieznany i lubiany, Filip Puzyr:

  Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i zlych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

  Kiedy? 27.01.18 r. / 19.00
  Gdzie? TAN Sopot – Bohaterów Monte Cassino 63/6
  Za ile? 25 przedsprzedaż / 35 w dniu wydarzenia

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑