Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 6 sierpnia, 2018 | przez Adóm Hébel

  Mama może wszystko! – spotkanie informacyjne w Gdyni

  Mamy, które chcą wrócić do pracy dawkę inspiracji i informacji otrzymają na spotkaniu w Gdyni. Odbędzie się 23 sierpnia, a organizowane jest przez Agencję Rozwoju Pomorza.

  Na spotkaniu „Mama może wszystko” panie dowiedzą się m.in., że programowanie wcale nie jest typowo męskim zajęciem oraz gdzie pozyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej. – Wyzwaniem dla mam jest system pracy, który może być bardziej przyjazny niż tradycyjne przypisanie do miejsca wykonywania zawodu – mówiła dziś w audycji Dzień Dobry Kaszuby Joanna Wołczyk z Agencji Rozwoju Pomorza. Dlatego na spotkaniu będzie też mowa o tzw. co – workingu. Spotkanie w ramach projektu “Mama może wszystko” odbędzie się 23 sierpnia w Gdyni – o 10:00 w Laboratorium Innowacji Społecznych. Udział jest bezpłatny, można przyjść z dzieckiem.

  Formularz zgłoszeniowy dostępny jest m.in. na stronie Agencji Rozwoju Pomorza.

  Klëka Radia Kaszëbë, 06.08.2018

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑