Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 8 września, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Tomasz Budzisz potrzebuje wsparcia w walce z nowotworem mózgu

  32-letni mieszkaniec Gdyni potrzebuje wsparcia w walce z nowotworem mózgu. W internetowej zbiórce zebrał jak dotąd 9 procent pieniędzy, potrzebnych na pilną operację. Cel to 160 tys zł.

  Z dramatycznym apelem o pomoc w nagłośnieniu sprawy zwróciła się do naszej redakcji kuzynka Tomasza Budzisza. Jak napisała – mąż i ojciec trójki wspaniałych dzieci choruje na glejaka III stopnia. Pilnie potrzebuje pomocy. Z chorobą walczy od 2015 roku, gdy diagnoza spadła na rodzinę jak grom z jasnego nieba. Na początku tego roku, po chwilowej poprawie, guz wrócił – jeszcze większy. Jak opisuje na stronie internetowej zbiórki 32-latek z Gdyni, jego szansą jest terapia w niemieckiej klinice. Koszt zabiegu to 40 tys euro, całkowicie poza zasięgiem finansowym rodziny – zwłaszcza, że pieniądze trzeba zdobyć jak najszybciej. Pomóc można za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Onkologicznej Alivia – w zakładce skarbonka zasilając konto Tomasza Budzisza.

  LINK: Kliknij!

  Klëka Radia Kaszëbë, 08.09.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑