Słuchaj Radia Kaszebe
  Pòmòrzé

  Opublikowano 26 października, 2017 | przez Justyna Bronk

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – zostań partnerem

  Przybywa wydarzeń w kalendarzu tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Odbędzie się on w dniach 13-19 listopada. Partnerzy mogą się jeszcze zgłaszać.

  – Znajdą coś dla siebie zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą się rozwijać jak i młodzież szkolna – mówił dziś w audycji Dzień Dobry Kaszuby koordynator akcji Łukasz Rokicki z Agencji Rozwoju Pomorza.

  W tym samym czasie w wielu krajach odbywają się spotkania, kursy, warsztaty mające promować przedsiębiorcze postawy. Skierowane są do wszystkich chętnych by poszerzyć swoją wiedzę, bez względu na wiek i wykształcenie. Będą konsultacje biznesowe, warsztaty dla młodzieży o tym jak osiągać cele, porady doradców podatkowych. Swoją wiedzą dzielą się też osoby, które kiedyś otrzymały pomoc właśnie podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Do końca października można zgłosić swoją imprezę do kalendarza Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – poprzez formularz na stronie internetowej wydarzenia. Informacji można także szukać w Agencji Rozwoju Pomorza.

  Klëka Radia Kaszëbë, 26.10.2017

  PlayPlay
  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑