Słuchaj Radia Kaszebe
  Edukacja

  Opublikowano 21 września, 2017 | przez Adóm Hébel

  Naja Szkòła zaprasza na Dzień Otwarty

  Dwujęzyczna polsko-kaszubska podstawówka zaprasza wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak funkcjonuje szkoła bez ławek, szczególnie tych, którzy myślą o wysłaniu swoich dzieci do prywatnej szkoły, w której zajęcia odbywają się w małych grupach i przyjaznej atmosferze.

  Rodzice, którzy już zapisali swoje pociechy do Naji Szkòłë cenią sobie właśnie indywidualne podejście, które pozwala osiągnąć więcej. Dlatego właśnie na wejherowską placówkę zdecydowała się Aleksandra Kwaśniewska. Przekonać się jak ta idea wygląda w praktyce będzie można jutro od 13:00. Główne wydarzenia rozpoczną się o 16:00 i potrwają do 19:00, a w ramach Dnia Otwartego rodzice i dzieci poznają sylwetki dwóch pisarzy – Pawła Miotka i Jana Trepczyka – autora kaszubskiego hymnu narodowego. Będzie to również okazja do lepszego poznania zasad funkcjonowania szkoły i sposobu nauczania opartego o najnowsze metody.

  Klëka Radia Kaszëbë, 21.09.2017 

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑