Słuchaj Radia Kaszebe

  Opublikowano 17 października, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Natalia Nykiel w Gdańsku – wygraj bilety! | 27.10

  27 października w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku wystąpi Natalia Nykiel. Artystka podczas koncertu zaprezentuje materiał z nowego albumu „Discordia”, który ukaże się 20 października. Słuchaj uważnie Radia Kaszëbë, bo będziemy rozdawać wejściówki na ten koncert.

  Występ w gdańskim Teatrze Szekspirowskim będzie częścią trasy „Total Tour”, na którą złoży się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odegra przemyślana oprawa.

  W ramach „Total Tour” Natalia Nykiel po raz pierwszy zaprezentuje materiał z drugiej płyty „Discordia”. Wydawnictwo ukaże się 20 października. Artystka jest w dużej mierze odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Tytułowa „Discordia” to niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Zawarte na albumie utwory można odczytywać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą zarówno na gruncie artystycznym, jak i w życiu.

  Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Wśród gości na płycie pojawiają się Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Na edycji specjalnej albumu znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!
  Bilety na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl.

  Zaproszenie:

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑