Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 9 maja, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Niedźwiedź i Masza w Kinie „Fregata” w Lęborku | 20.05

  Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu „Niedzielne spotkania z teatrem”. 20 maja 2018 roku Teatr Lalki Tęcza zaprezentuje w Kinie „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 przedstawienie pod tytułem „Niedźwiedź i Masza – czyli gdzie moja kasza?”. Początek o godzinie 14:00.

  Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz na stronie www.lck-fregata.pl w zakładce Kup/Zarezerwuj. Liczba biletów jest ograniczona.
  Spektakl przewidziany dla widzów od lat 3.

  Rezolutna Masza trafia do domu niedźwiedzia, który postanawia ją uwięzić. Dziewczynka ma trzy szanse na otrzymanie pochwały, które mogą ją uwolnić z niewoli. Czy spryt i pomysłowość pomogą jej odnaleźć drogę do rodziny? Jak poradzi sobie z kosmatym okrutnikiem i jak rozwinie się ta znajomość? Zabawne dialogi, żart sytuacyjny, to niewątpliwie ogromny atut dramatu opracowanego na podstawie tradycyjnej baśni przez znaną pisarkę – Martę Guśniowską.

  Udostępnij: Share on Facebook5Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑