Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 25 września, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Poranki Muzyczne dla Dzieci w Wejherowie

  Uwielbiane przez dzieci niedzielne poranki w Filharmonii to połączenie koncertu z opowieściami o instrumentach i kompozytorach, a także z zagadkami muzycznymi. Świetna zabawa i sposób na zaprzyjaźnienie z muzyką i niezwykłym miejscem, jakim jest Filharmonia Kaszubska, nowoczesna siedziba Wejherowskiego Centrum Kultury.

  W dzisiejszych czasach oferta w dziedzinie edukacji kulturalnej staje się coraz bardziej zróżnicowana, ale dostęp do szeroko pojętej sztuki nie zawsze jest następstwem świadomego wyboru. Chcąc ułatwić najmłodszym poznanie i polubienie tzw. sztuki wysokiej, wzbogaciliśmy koncerty odbywające się w Sali Głównej o elementy współczesnego dziecięcego świata m.in. prowadzone zabawy muzyczne. Pragniemy wzbudzić w Filharmonii Kaszubskiej piękną tradycję rodzinnego słuchania muzyki.

  Uprzejmie przypominamy:

  • w Sali Głównej nie jest dozwolone jedzenie i picie,
  • podczas koncertów obowiązuje zakaz fotografowania i nagrywania,
  • znalezienie miejsca parkingowego w najbliższym sąsiedztwie Filharmonii bywa utrudnione, dlatego jeśli planujecie Państwo dojazd samochodem, warto wyjść z domu z odpowiednim zapasem czasu.

  Na najbliższy „Poranek” – W świecie dziecięcych piosenek Witolda Lutosławskiego zapraszamy w niedzielę 1 października o godzinie 11:00. Bilety w cenie 10 zł na stronie wck.org.pl lub w kasach Filharmonii.

   

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑