Słuchaj Radia Kaszebe
  Edukacja

  Opublikowano 7 listopada, 2017 | przez Justyna Bronk

  Puckie starostwo organizuje bezpłatne kursy zawodowe

  Osoby pełnoletnie z terenu powiatu puckiego mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach zawodowych. Projekt dofinansowany ze środków unijnych przewiduje szkolenia dla kelnerów, operatorów wózków widłowych, sprzedawców, a także kursy prawa jazdy kategorii C i C+E, spawania metodą MAG i TIG oraz kurs AUTO CAD.

  – Status zawodowy osób zainteresowanych szkoleniem nie ma znaczenia – mówi Tomasz Madaj ze Starostwa Powiatowego w Pucku.

  Zainteresowanie kursami jest duże, jednak w przypadku, gdyby nie zebrała się odpowiednia grupa, zrealizowane zostanie szkolenie zaproponowane przez uczestników projektu – dodaje Tomasz Madaj. Kursy dofinansowane są z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Rozpoczną się na początku przyszłego roku, po rozstrzygnięciu przetargu na wykonawcę odpowiednich szkoleń. Osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje powinny wypełnić formularz i wysłać go do starostwa w Pucku do 13 listopada. Można to zrobić pocztą tradycyjną lub elektroniczną. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.powiat.puck.pl.

  Klëka Radia Kaszëbë, 07.11.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole  Back to Top ↑