Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 27 grudnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  „Rozświetlmy Lębork“

  Po raz piętnasty w okresie świątecznym w Lęborku organizowany jest Konkurs na Najbardziej Atrakcyjną Dekorację Świąteczną pod hasłem „Rozświetlmy Lębork”. Konkurs z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, a miasto wygląda w tym szczególnym czasie bardzo efektownie.

  – Czekamy na zgłoszenia od 10 do 28 grudnia 2018 roku – informuje Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata“. – Zachęcam lęborczan do zgłaszania wyróżniających się pomysłowością i urodą dekoracji świątecznych. Spośród zgłoszonych ofert komisja konkursowa pod koniec grudnia wyłoni zwycięskie obiekty w poszczególnych kategoriach. Organizatorami konkursu są: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata“, Burmistrz Miasta Lęborka oraz Stowarzyszenie „Piękna Ziemia Lęborska“. Zgłoszenia pisemne lub telefoniczne do dnia 28 grudnia 2018 roku przyjmuje LCK „Fregata”. Numer telefonu – 59 842 01 34 lub drogą elektroniczną na adres: lckfregata@wp.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko właściciela obiektu, dokładny adres i numer telefonu.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑