Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 17 kwietnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Rusza Liga Mistrzów UEFA | 24.04

  Przed nami wielkie sportowe emocje na najwyższym poziomie! Rusza Liga Mistrzów UEFA.  Po raz pierwszy na naszych ekranach będzie można obejrzeć transmisje finałowych meczów. Niesamowita jakość dźwięku, obrazu i duży ekran sprawią, że emocje będą jeszcze większe. To niepowtarzalna okazja by śledzić UEFA Champions League w jakości Full High Definition.

  Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania. Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się niezwykle realistyczne. Widzowie będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun.

  Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach.

  Warto zaprosić przyjaciół i kibicować swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie!

  Najbliższy mecz ligowy już we wtorek 24 kwietnia o godzinie 20:30.

  Harmonogram

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑