Słuchaj Radia Kaszebe
  Edukacja

  Opublikowano 1 czerwca, 2018 | przez Adóm Hébel

  Są jeszcze miejsca na nowy rok szkolny w Naji Szkòle

  Są jeszcze wolne miejsca na nowy rok szkolny w Naji Szkole – kaszubska placówka zachęcą dobrą atmosferą i nauką kompetencji XXI wieku. Placówka Naja Szkòła działa od niemal roku.

  – Szkoła musi uczyć tego, co jest przydatne w dynamicznie rozwijającym się świecie – mówi Artur Jabłoński, pomysłodawca powstania Naji Szkòłë.

  Dzieci w szkole podstawowej poznawały język kaszubski i dorobek kulturowy regionu. Szkoła kładzie nacisk na zdobywanie umiejętności takich jak obsługa komputera czy rejestracja dźwięku, czyli korzystania ze współczesnych narzędzi pracy. Naji Szkòła to placówka o profilu językowym. Cały czas trwa nabór do szkoły. Większość miejsc jest już zajęta, jednak cały czas można zapisać swoje dziecko. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziecie na stronie najaszkola.eu.

  Klëka Radia Kaszëbë, 01.06.2018

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑