Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 8 marca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Scenariusz dla trzech aktorów w Gdańsku | 17.03

  Scenariusz dla trzech aktorów Bogusława Schaeffera
  17.03.2018, godz. 16:00 i 19:00
  Scena Teatralna NOT w Gdańsku

  Jubileusz 30-lecia spektaklu
  Reżyseria Mikołaj Grabowski
  Reżyseria światła i dźwięku Adam Sawik
  Występują Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek

  Czas trwania: 90 minut

  Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu. Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, „teatru w teatrze”, na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu. Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

  W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!

  Więcej informacji znajdziecie na: http://scenariuszdlatrzechaktorow.pl/
  Bilety: 80/100/120 zł do nabycia na: www.a4f.com.pl

  Udostępnij: Share on Facebook6Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑