Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 5 lipca, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Sobotki u Plichty – Dance Fire Festival 13-14.07

  – Festival trwa dwa dni ( 13 i 14 lipca )
  – Cena biletów 13 Lipca 15 zł, 14 Lipca 32 zł
  – Przez cały czas trwania festynu będzie przeprowadzana zbiórka na „Pomorskie Hospicjum dla Dzieci”

  13 Lipca:

  – Zaczynamy o godzinie 20:00
  – Bilety 15 zł

  Pierwszy dzień charytatywnego dwudniowego wydarzenia w Kiełpinie ( Sobótki u Plichty ). Kolejny rok z rzędu grupa przyjaciół organizuje dla was imprezę w plenerze, pod nazwą „Dance Fire Festival”. Na scenie wystąpią najlepsi polscy Dj młodego pokolenia. Tego wieczoru na scenie wystąpi 13 Dj. Gwiazdami wieczoru będą Dj Salis, Killer, Matson. Celem imprezy jest zebranie jak największej ilości pieniędzy dla Gdańskiego Hospicjum dla dzieci.

  14 Lipca:

  – Startujemy o godzinie 19:00
  – Bilety 32 zł

  Drugiego dnia bawimy się pod nazwą „Kaszubska noc Kabaretowa”. Tak samo jak i pierwszego dnia będzie trwała zbiórka pieniędzy na „Pomorskie Hospicjum dla Dzieci”. W samym centrum Kaszub, organizujemy dla was noc, która na długo pozostanie w waszej pamięci i jednocześnie rozbawi was do łez. Po raz pierwszy u nas w Kiełpinie wystąpi kabaret Purtce oraz Stand Up. O wasze dobre humory zadbają Wiolka Walaszczyk, Karol Modzelewski, Michał Leja, Filip Puzyr, Małgorzata Różalska, Ewa Fajfer.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑