Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 16 czerwca, 2017 | przez Sylwia Bartosik

  Spektaklem teatru Zymk rozpocznie się jutro Kaszubska Riviera

  Spektaklem teatru Zymk rozpocznie się jutro Kaszubska Riviera – czyli impreza w czarno – złotych barwach w gdyńskim centrum handlowym.

  – Dzieci będą mogły wziąć aktywny udział w tej historii i powalczyć o słodkie nagrody – zapowiada odgrywający tytułową rolę Jana Sławomir Jankowski.

  Zaprasza na nią stowarzyszenie Kaszëbskô Jednota i Radio Kaszëbë. Gwiazdą wieczoru będzie Damroka, wcześniej publiczności zaprezentują się: Chór Lutnia z Luzina, Zespół Pieśni i Tańca „Sierakowice”, Duet Artystyczny „We dwa kònie” i nasza super grupa Kaszubski Idol Live. Dwukrotnie ze swoim spektaklem „Rybak Jan” wystąpi teatr Zymk. Grupa działająca przy wejherowskim muzeum przedstawi opowieść o miłości, akceptacji, wierności i… powstaniu bursztynu. Kaszëbskô Riviera startuje jutro o 12:00 przedstawieniem dla dzieci teatru Zymk, program zakończy o 18:00 występ Damroki. W tych godzinach z centrum Riviera będzie nadawać Radio Kaszebe, w czarno – złotej strefie szukajcie naszego mobilnego studia. Nasza transmisja rozpocznie się w południe i potrwa do 17:00.

  Klëka Radia Kaszëbë, 16.06.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑