Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 30 listopada, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Wejherowie | 6.12

  Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia o godzinie 16.00 na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie odbędzie się spotkanie grzecznych dzieci i nie tylko ze Świętym Mikołajem.

  W tym wyjątkowym dniu z pewnością każdemu uda się poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Główną atrakcją niewątpliwie będzie spotkanie z brodatym Świętym, którego twarz może wydać się niektórym znajoma, ale nie zabraknie też wielu innych atrakcji. W programie znajdą się przygotowane przez Wejherowskie Centrum Kultury liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową zorganizowany przez Dział Promocji Urzędu Miejskiego w Wejherowie. Teatr Pana O., czyli grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych, przygotował specjalnie na tę okazję wyjątkowy spektakl „Święta Maszy i Niedźwiedzia“. Masza od dawna psoci Niedźwiedziowi, a on cierpliwie to znosi. Pewnego dnia puka do ich domku sam Święty Mikołaj, który jak co roku, odwiedza Niedźwiedzia przed rozdawaniem prezentów. Zaskoczony obecnością Maszy przedstawia się i zaczyna pogawędkę z przyjacielem. Biedny Mikołaj, nie wie co go czeka ze strony pomysłowej Maszy. Tylko zaraz, zaraz… Czy przez te tarapaty, w które wpędzi Masza Mikołaja prezenty dojdą na czas do grzecznych dzieci? O tym przekonamy się już 6 grudnia!

  Udostępnij: Share on Facebook5Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑