Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 12 kwietnia, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  Święto mody i designu w gdyńskim KLIFIE | do 21.04

  W kwietniu zaplanuj zakupy w Gdyni. Dlaczego? Aby odwiedzić nowy Pop Up Space w Galerii Klif.

  To miejsce prezentujące najnowsze trendy i dobre praktyki z zakresu designu. Tylko tu znajdziesz niepowtarzalne projekty, których wspólny mianownik to oryginalność i lokalna produkcja.

  Przestrzeń Pop Up Space to miejsce, w którym zdobędziesz piękne przedmioty trójmiejskich twórców – ubrania i dodatki, meble czy akcesoria na rowery. Spotkacie tu minimalistyczne rozwiązania, wyrafinowany design i nowoczesne formy. Wszystko, co w trendzie, takie zakupy to sama przyjemność.

  Wiosna to najlepszy moment na zmiany w garderobie i odświeżenie wystroju wnętrz. Designerskie projekty dostępne w limitowanych seriach pozwolą Ci wyróżnić się i podkreślić indywidualność. Na takie wydarzenia czeka się z niecierpliwością.A to jedyna taka okazja, ponieważ Pop Up Space otwarty będzie tylko od 9 do 21 kwietnia.

  Wśród zaproszonych gości pojawią się znane trójmiejskie marki: Creme Cycles, DUCKDCUCK Raincoats, Plissima, This is Wood, Ecid, Tamo, OM Jewellery, Goshko, Kosmos. Partnerstwo nad wydarzeniem objęło Centrum Designu Gdynia.

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑