Słuchaj Radia Kaszebe
  Wejrowò

  Opublikowano 23 lutego, 2017 | przez Adóm Hébel

  Teatr Oko zaprasza do pomagania na słodko

  Z czystym sumieniem możemy dziś się objadać pączkami – dzięki m.in. takim akcjom jak wejherowskie – Super pączek czy charytatywne zbiórka Teatru Oko.

  – Doroczna zbiórka wypadła w Tłusty Czwartek, dlatego będziemy pomagać na słodko – przekonywał dziś w audycji Dzień Dobry Kaszuby kierownik Teatru Oko Wojciech Rybakowski.

  Aktorzy zapraszają do auli I LO na spektakl i licytację – na rzecz hospicjum domowego pw. św. Judy Tadeusza w Wejherowie. Spektakl “Żeglarz” wystawiany jest w Wejherowie po raz trzeci w ciągu kilku miesięcy, zainteresowanie nie słabnie. Spektakl rozpocznie się o 18:00 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie. Ale by kupić słodkiego purcla w szczytnym celu nie trzeba czekać do wieczora. W cukierni na rynku w Wejherowie i dwóch w Gdańsku trwa akcja „Super pączki pomagają dzieciom” – 5 procent z utargu sfinansuje terapię dzieci z autyzmem.

  Kalorii nie liczą dziś Agnieszka i Dominik, którzy częstują dziś pączkami słuchaczy Radia Kaszëbë. Byli już w Kościerzynie i Kartuzach, w południe będzie ich można spotkać w Gdyni przy InfoBox’ie, a potem na rynkach w Wejherowie i Pucku.

  Klëka Radia Kaszëbë, 23.02.2017

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Redachtór aùdicjów Na Widnikù Kaszëbë i Dobri Dzéń Kaszëbë. Pùblikùje w Bôłtëcczim Dzénnikù, Pòmeranie i Kaszëbsczi Zemie. Prowadzy blog hebel.kaszubia.com. Kòmédiańt, nôleżnik kabaretu Kùńda i czerownik teatru Zymk.  Back to Top ↑