Słuchaj Radia Kaszebe
  Polecamy

  Opublikowano 6 lutego, 2019 | przez Radio Kaszëbë

  Turniej Bazuna Cup w Przyjaźni | 10.02

  10 lutego Hala Sportowa Szkoły Podstawowej w Przyjaźni zamieni się w arenę zmagań w turnieju Bazuna Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2019.

  Turniej będzie rozgrywany zgodnie z obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport z As trefl w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. Drużyny do turnieju (czteroosobowe) należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12:00 – 12:50. Turniej zostanie rozegrany w Hali  Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni, ul. Szkolna 2 o godz. 13.10. W turnieju udział weźmie drużyna reprezentująca OKiS Żukowo, czyli OKiS Eleven Żukowo, składająca się z uczestników organizowanego przez ośrodek programu nauki gry w Baśkę. Na turniej zaprasza Aleksandra Rogalewska, dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Zmagania odbędą się pod patronatem burmistrza Żukowa Wojciecha Kankowskiego oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke.

  Udostępnij: Share on Facebook5Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑