Słuchaj Radia Kaszebe
  Gdiniô

  Opublikowano 27 czerwca, 2017 | przez Radio Kaszëbë

  Utrudnienia w ruchu z powodu Open’era

  Od jutra do najbliższej soboty potrwa największy festiwal muzyczny w naszym regionie, a więc kolejny Open’er. Koncerty odbywać się będą jak zwykle na na lotnisku w Kosakowie. My przypominamy wszystkim o utrudnieniach w ruchu, które nas w związku z tym czekają.

  Bywały Open’ery, podczas których korkowała się nawet obwodnica. Wybierając się samochodem do Gdyni, czy Kosakowa, warto mieć to na uwadze. Zatoru na zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego możemy być bardziej niż pewni, podobnie jak zakorkowanej ulicy Janka Wiśniewskiego. Można skorzystać z miejskich autobusów, które kursują spod dworca Gdynia Główna. Specjalny Karnet wprowadziła SKM-ka. Kosztuje on 40 zł – 10 zł więcej niż w roku poprzednim – i uprawnia do dowolnej liczby przejazdów kolejką już od dziś aż do końca najbliższej niedzieli. Można go kupić tylko przez internet. Karnet jest imienny i ważny tylko z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dla chętnych zorganizowano w Kosakowie dwa parkingi – ten dla korzystających z pola namiotowego od ul. Zielonej oraz dla pozostałych z wjazdem od ul. Wiejskiej . Na pierwszym zapłacimy 20 zł za każdy wjazd. Ten drugi kosztuje 20 zł za dobę.

  Klëka Radia Kaszëbë, 27.06.2017 | Foto: Open’er Festival

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑