Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 19 października, 2018 | przez Radio Kaszëbë

  VIII Hubertus dla dzieci w Barnowie

  Elżbieta i Czesław Lang zapraszają na VIII Hubertusa dla dzieci, który odbędzie się 20 października 2018 roku w stajni w Barnowie. Początek o godzinie 12:00. 

  Wydarzenie jest organizowane przy Współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kołczygłowy, Patronat nad nim objął Wójt Gminy Kołczygłowy Wacław Kozłowski. To przedsięwzięcie łączące dwie największe pasje jego gospodarzy – kolarstwo i konie. Ma ono na celu promowanie ruchu na świeżym powietrzu, krzewienie wartości patriotycznych oraz integrację lokalnej społeczności. Zależy nam, aby stali się Państwo jego częścią.

  Jak co roku organizatorzy przy nieocenionym wsparciu przyjaciół, współpracowników i wielu życzliwych ludzi przygotowali dla uczestników „Hubertusa dla dzieci” mnóstwo atrakcji. Będzie wyścig kolarski dla najmłodszych o Puchar Czesława Langa (warunkiem uczestnictwa jest własny rower i kask), pogoń za lisem, szukanie lisa, prezentacja broni białej, pokaz musztry wojskowej, poczęstunek i zabawa przy ognisku oraz konkursy z nagrodami. Imprezę poprowadzi Dariusz Maląg, spiker Tour de Pologne.

  Udostępnij: Share on Facebook2Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑