Słuchaj Radia Kaszebe
  Pùck

  Opublikowano 14 września, 2018 | przez Justyna Bronk

  W Pucku budują kanalizację sanitarno – deszczową

  W Pucku będą utrudnienia na ulicy 10 lutego w związku z budową kanalizacji sanitarno – deszczowej. Prace przy wartej 28 mln inwestycji wkroczyły w fazę, w której przeszkadzają kierowcom. Podzielono je na cztery etapy. W tej chwili prowadzone są na ulicy Łąkowej i Szystowskiego.

  – Na dniach zostanie zamknięty wyjazd z miasta ulicą 10-go Lutego – mówiła dziś Hanna Pruchniewska w porannym programie Dzień Dobry Kaszuby.

  Rozdzielenie kanalizacji deszczowej i sanitarnej jest wspólnym przedsięwzięciem samorządu miejskiego i Puckiej Gospodarki Komunalnej. Możliwym dzięki zdobyciu blisko 13-u mln zł dofinansowania i kluczowym dla miasta. Po ulicy 10 lutego prace pod koniec października rozpoczną się na ulicy 1 Maja i Męczenników Piaśnicy. Trzeci etap zaplanowano na wiosnę w na ulicach Nowy Świat i Lipowej. Czwarty związany jest z budową węzła integracyjnego i obejmie ulice Dworcową.

  Mapy objazdów publikowane są na stronie miejskiego samorządu, a rozmowy z burmistrz Pucka posłuchacie jeszcze na radiokaszebe.pl.

  Klëka Radia Kaszëbë, 14.09.2018

  Udostępnij: Share on Facebook0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone

  Tagi:


  O zespole  Back to Top ↑